Wizard101 Europe
Szczegółowe informacje dotyczące przeniesienia

Witamy europejskich czarodziejów!

Nadszedł czas. Od tego tygodnia KingsIsle rozpocznie proces rejestracji, w ramach którego europejscy gracze będą mogli zgłaszać swoje konta Gameforge do transferu. Podczas tego procesu europejscy gracze Wizard101 będą mogli użyć swojego osobistego kodu przeniesienia z Gameforge, aby dokończyć rejestrację na oficjalnej stronie KingsIsle poświęconej rejestracji przeniesienia .

WAŻNA INFORMACJA: Z powodu usterki technicznej niektóre otrzymane wcześniej osobiste kody przeniesienia są nieważne! Zadziałają jedynie kody przeniesienia, które otrzymasz odwiedzając stronę internetową lub które otrzymałeś w wiadomości e-mail 13 kwietnia i później.

Cieszymy się, że możemy powitać Cię w naszej rodzinie KingsIsle i chcemy mieć pewność, że Twoje przeniesienie będzie przebiegało bez żadnych problemów.

Jak mogę przenieść moje dane z Gameforge do KingsIsle?

W kwietniu powinieneś otrzymać od Gameforge kilka wiadomości e-mail z kodem przeniesienia. Kod ten będzie Twoim „złotym biletem” umożliwiającym dostęp do Twoich istniejących postaci, przedmiotów i postępu w grze Wizard101 z serwisu Gameforge na nowych europejskich serwerach KingsIsle. Każdy kod przeniesienia to unikalny kod przypisany do konkretnego konta do wykorzystania wyłącznie na europejskich serwerach KingsIsle Wizard101.

Etapy przeniesienia

Aby rozpocząć proces przenoszenia danych z konta Gameforge na europejskie serwery KingsIsle Wizard101, postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

Krok 1 Zaloguj się na adres e-mail powiązany z Twoim kontem Gameforge Wizard101 i odszukaj jedną z wiadomości e-mail otrzymanych od Gameforge, zawierającą Twój kod przeniesienia.

Krok 2 Przejdź na stronę rejestracji Wizard101 Europe Transition tutaj. Tam wypełnij formularz, wprowadź kod przeniesienia i dokończ rejestrację zgodnie z instrukcjami.

Krok 3 Program uruchamiający Wizard101 Europe możesz pobrać tutaj.

Krok 4 Otwórz program uruchamiający i zaloguj się, używając swojej nowo zarejestrowanej nazwy użytkownika, aby rozpocząć grę!

Nagrody za przeniesienie

Podczas powitania w Spirali nie może zabraknąć magicznych upominków!

Gracze z serwisu Gameforge: Nagrody przyznawane za wykorzystanie kodu przeniesienia po uruchomieniu rejestracji:

Gracze spoza serwisu Gameforge: Nagrody przyznawane za rejestrację nowego konta na europejskich serwerach Wizard101 w ciągu 60 dni od uruchomienia tej usługi:

Po uruchomieniu usługi nagrody będą automatycznie przyznawane wszystkim zakwalifikowanym kontom.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ważne: sekcja FAQ będzie uzupełniana o kolejne pytania i odpowiedzi w miarę przebiegu procesu przeniesienia.

Serwery i konto gracza

GameForge accounts will transfer to KingsIsle EU, not to KingsIsle North America.
Dostępne na całym świecie gry Wizard101 są migrowane do katalogu jednej firmy, KingsIsle. Obecnie KingsIsle obsługuje serwery północnoamerykańskie (NA) Wizard101, a Gameforge ma 7 unikalnych serwerów: angielski (Wielka Brytania), niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, polski, grecki. Po migracji wszystkie indywidualne serwery zostaną zachowane, ale będą funkcjonować teraz pod jedną firmą, KingsIsle.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami przesłanymi w wiadomościach e-mail dotyczących przeniesienia, które otrzymałeś od Gameforge. Zachowaj kod otrzymany w tych wiadomościach e-mail.
 • Obserwuj strony w mediach społecznościowych KingsIsle, aby być na bieżąco z najnowszymi ogłoszeniami.
 • Zachowaj kod! Nie możemy go wymienić. W okresie migracji Gameforge udostępni opcję wyszukiwania kodu w swojej witrynie.
 • Oczekuje się, że konta zostaną przeniesione, gdy rejestracja rozpocznie się 16 maja.
 • Zachowaj kod! Nie możemy go wymienić. W okresie migracji Gameforge udostępni opcję wyszukiwania kodu w swojej witrynie.
Powinieneś otrzymać je automatycznie w oknie prezentów w grze po zakończeniu rejestracji i zalogowaniu się na nowe serwery.
 • Informacje dotyczące logowania do serwera NA są przechowywane oddzielnie od informacji dotyczących logowania do UE. Logując się do klienta gry z UE, uzyskasz dostęp wyłącznie do swojego konta w UE.
 • Wskazówki: Zalecamy, aby przy zakładaniu nowego konta NIE nadawać mu tej samej nazwy, co obecnemu. Ułatwi Ci to śledzenie poszczególnych kont.
 • Nie. KingsIsle skonfiguruje nowe serwery, na które dane i konta Gameforge zostaną przeniesione. Nie możesz przenieść konta na inny serwer, co znaczy, że francuskie konto Gameforge można migrować tylko na nowy francuski serwer KingsIsle.
  • Czy mogę zapłacić, aby przenieść postacie na nowy serwer? Nie, nie możemy obecnie przenosić danych konta na inny serwer.
  • Mam już postacie na północnoamerykańskim koncie. Czy mogę połączyć je z moim kontem UE? Nie, nie możemy obecnie przenosić danych konta na inny serwer.
If you agreed to the transition, istniejące subskrypcje zostaną przeniesione, ale bez danych płatności używanych w Gameforge. Subskrypcje pozostaną aktywne, a gracz będzie mógł czerpać z nich wszystkie korzyści przez cały opłacony okres; nie będą one jednak automatycznie odnawiane. Jeśli chcesz w dalszym ciągu mieć dostęp do subskrypcji, subskrybuj ponownie w witrynie KingsIsle po migracji.
 • Tak! Wszystkie dane konta i gier, w tym nazwy postaci, poziomy, przedmioty itp., pozostaną takie same na nowych serwerach.
 • Na początku okresu migracji KingsIsle będzie obsługiwać najpopularniejsze karty kredytowe i płatności PayPal w USD.
 • Trwają pracę nad wdrożeniem obsługi PaySafeCard, Sofort i innych lokalnych metod płatności. Zostaną one aktywowane jakiś czas po migracji.
Oferty i promocje dla społeczności w UE będą z grubsza określane osobno, choć w dalszym ciągu będą uzależnione od wprowadzanej aktualnie nowej zawartości gier.

Kod migracji i wsparcie

Save your transition code!
 • WAŻNA: Kody otrzymane przed 13 kwietnia są nieważne. Twój nowy kod został wysłany po tej dacie i to właśnie jego powinieneś użyć, aby zarejestrować swoje konto.
 • Krok 1: Zaloguj się na adres e-mail powiązany z Twoim kontem Gameforge Wizard101 i znajdź wiadomość e-mail otrzymaną od Gameforge, zawierającą Twój kod przeniesienia.
 • Krok 2: Przejdź do strony tutaj. Tam wypełnij formularz, wprowadź kod przeniesienia i dokończ rejestrację zgodnie z instrukcjami.
 • Krok 3: Pobierz program uruchamiający Wizard101 EU tutaj.
 • Krok 4: Otwórz program uruchamiający i zaloguj się na swoje nowe, zarejestrowane konto, aby rozpocząć grę!
 • Kod przeniesienia będzie można stosować przez co najmniej sześć miesięcy od rozpoczęcia procesu przeniesienia.
 • Zachowaj swój kod! W okresie przejściowym Gameforge udostępni na swojej stronie internetowej opcję wyszukiwania kodów.
 • Poszukaj wiadomości e-mail z kodem w skrzynce e-mail adresu, przy mocy którego utworzono konto gry Gameforge, w tym w folderze na spam, wiadomości-śmieci i innych folderach. Kod mógł nie zostać jeszcze wysłany.
  • Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości e-mail z kodem, skontaktuj się z Gameforge.
 • Gameforge będzie również umożliwiać odzyskanie kodu przez ograniczony czas w okresie migracji, więc nie zwlekaj. Podczas okresu migracji zostanie wysłanych kilka wiadomości e-mail, w których znajdzie się Twój kod.
 • Zachowaj kod! Nie możemy go wymienić. W okresie migracji Gameforge udostępni opcję wyszukiwania kodu w swojej witrynie.
 • Nie, Twojego kodu można użyć tylko na serwerach UE Wizard101 KingsIsle.
 • Zachowaj kod! Nie możemy go wymienić. W okresie migracji Gameforge udostępni opcję wyszukiwania kodu w swojej witrynie.
 • Nie, konta rodzicielskie i konta dzieci są traktowane jako osobne i mają własne kody migracji.
 • Po utworzeniu i migracji osobnych kont możesz połączyć je w grupę rodzinną.

Pomoc

 • Zapoznaj się z pełną treścią tego FAQ, ponieważ być może znajdziesz tu odpowiedź na swoje pytania.
 • Upewnij się, że zarejestrowałeś konto i pobrałeś klienta w tym samym języku.
 • Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej na support@kingsisle.com.
 • Jeśli dojdzie do przeniesienia i zakończenia go przy pomocy osobistego kodu, skontaktuj się poprzez: support@kingsisle.com.
 • Zachowaj kod! Nie możemy go wymienić. W okresie migracji GameForge udostępni opcję wyszukiwania kodu w swojej witrynie.
 • Być może pobrałeś niewłaściwego klienta. Przed pobraniem klienta odpowiadającego rejestracji konta upewnij się, że znajdujesz się na stronie internetowej swojego języka.
 • Konta w różnych językach nie będą działać!
Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta na support@kingsisle.com.
Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta na support@kingsisle.com.
Nie, ani Gameforge, ani KingsIsle nie oferuje zwrotu pieniędzy za zakupy w sklepie, subskrypcje ani inne zakupy związane z Wizard101 w przypadku rezygnacji z migracji.
 • W okresie przejściowym skontaktuj się z firmą GameForge jak jest obecnie.Po zakończeniu transferu, członkostwo nie zostanie automatycznie przedłużone, zatem procedura przerwania członkostwa nie jest wymagana.
W przypadku pytań związanych z kontem użytkownika Gameforge, kontaktuj się z Gameforge tak, jak dotychczas. Począwszy od 16 maja, prosimy o kontakt z support@kingsisle.com w celu uzyskania pomocy związanej z Wizard101.

Społeczność

Społeczność UE nie przestanie funkcjonować! KingsIsle będzie współpracować z wszystkimi graczami w UE, aby dalej rozwijać tę wspaniałą społeczność.
 • Obserwuj @PlayWizard101Eu na Twitterze, Facebooku. Możesz także śledzić kanały social media dla wersji NA @Wizard101 na Twitterze, Facebooku oraz Instagramie.
 • Będzie to działać tak samo, jak jest obecnie na serwerach europejskich.
 • Planowane są aktualizacje gier, ale harmonogram ich wydania w porównaniu z aktualizacjami na serwerach NA jest nadal opracowywany.
 • Serwer testowy pozostanie pod testy dla serwera NA. Aktualizacje dla serwerów europejskich będą wydane, gdy nowa wersja zostanie w całości przetestowana na serwerze NA. Tłumaczenia będą testowane wewnętrznie.
Listy znajomych w grze zostaną zachowane, ale miej na uwadze, że Twoi znajomi mogą nie wyrazić zgody na migrację ich kont na nowe serwery UE.

Dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na nową erę Wizard101 Europe. Nie możemy się doczekać, by spotkać w Spirali tak wielu nowych graczy!